wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Informacje » Przesyłki kurierskie GLS jeszcze lepsze
Kategorie

Przesyłki kurierskie GLS jeszcze lepsze

Z przyjemnością informujemy Państwa, że dzięki nowej usłudze firmy kurierskiej GLS FlexDeliveryService mają Państwo możliwość nie tylko śledzić przesyłkę, ale także decydować o jej losie, gdy jest już w drodze do Państwa.PFirma kurierska GLS, z którą współpracujemy już od kilku lat, wprowadziła nową usługę, która ma istotnie wpłynąć na zadowolenie klientów z dostawy.
Usługa o nazwie FlexDeliveryService skierowana jest do odbiorców, których adres e-mail zostanie podany podczas nadawania przesyłki. W ten sposób nie tylko otrzymają Państwo informację o statusie nadanej przesyłki na podany adres e-mail, ale także informacje o planowanym jej doręczeniu. Rewolucyjne w tej usłudze jest jednak to, że będą mogli Państwo mieć także wpływ na losy przesyłki. Opcje, jakie daje usługa FlexDeliveryService to:
- doręczenie przesyłki do punktu ParcelShop
- zmiana adresu doręczenia dla przesyłki
- odbiór osobisty w lokalnym oddziale GLS w przeciągu najbliższych 7 dni
- odmowa przyjęcia przesyłki
- zmiana daty doręczenia - druga próba doręczenia podjęta zostanie w wybranym przez odbiorcę dniu
Dzięki tym możliwościom, odbiorca nie tylko jest informowany o statusie przesyłki, ale ma także możliwość maksymalizacji szansy na szybkie i udane dostarczenie przesyłki.
Możliwość podjęcia działań w odniesieniu do konkretnej przesyłki drogą elektroniczną zwiększa wygodę a także daje możliwość podjęcia decyzji o dalszych losach przesyłki także wówczas, gdy zamknięty jest już oddział GLS.
Mamy nadzieję, że ta nowa usługa spodoba się i zwiększy Państwa zadowolenie z korzystania z usług zarówno naszego sklepu, jak i firmy kurierskiej GLS.


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Informacje
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu