wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Informacje » Polskie kołdry z naturalnym wypełnieniem
Kategorie

Polskie kołdry z naturalnym wypełnieniem

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na polskiej produkcji kołdry z bawełny andrychowskiej wypełnione pierzem, puchem oraz półpuchem.Dla Państwa wygody zmieniliśmy niedawno sposób prezentacji oferty na kołdry z puchu oraz pierza. Do tej pory mieli Państwo do wyboru kilkadziesiąt pozycji, które różniły się rozmiarem oraz rozmiarem jak i ilością wypełnienia. Tak duży wybór niejednokrotnie sprawiał, że pojawiały się pytania o to czym różnią się od siebie poszczególne produkty. Aby ułatwić Państwu wybór zmniejszyliśmy ilość dostępnych kołder do 8 z wypełnieniem z pierza oraz 19 z wypełnieniem z puchu oraz półpuchu.
Kołdry różnią się między sobą rozmiarem, gdyż oferujemy kołdry w rozmiarach 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm oraz 200x220 cm. Ponadto kołdry wypełnione są:
- pierzem dartym klasy B lub pierzem klasy C
- półpuchem klasy A, B lub C
- puchem klasy A, B lub C.
Po dokonaniu wyboru jaki rozmiar kołdry i jakie wypełnienie Państwa interesuje, w przypadku niektórych kołder mają Państwo możliwość wyboru ilości wypełnienia. Poszczególne ilości wypełnienia określane są następująco:
- kołdra letnia - mała ilość wypełnienia nadaje się przede wszystkim na ciepłe miesiące roku oraz do dobrze ogrzewanych pomieszczeń
- kołdra całoroczna lekka - ilość wypełnienia sprawia, że kołdra nadaje się do użytku przez cały rok, pod warunkiem, że pomieszczenia, w których będzie używana, nie są bardzo zimne
- kołdra całoroczna standardowa - kołdra nadaje się idealnie do użytku przez cały rok, przy czym polecana jest szczególnie dla zmarzluchów oraz do chłodnych pomieszczeń
- kołdra zimowa - polecana jest szczególnie na zimę oraz do bardzo zimnych, nie ogrzewanych pomieszczeń. Kołdra ta sprawdzi się także dla osób, które bardzo marzną podczas snu.

Mamy nadzieję, że taka klasyfikacja kołder ułatwi Państwu dokonanie wyboru najlepszego dla Państwa produktu.
Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Informacje
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu