Dostępność: Dostępność 1-3 dni
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5904139303184
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12 miesięcy
Jeśli chcesz mieć prześcieradło, które trzyma się stabilnie, nie zsuwa się w nocy i wygląda schludnie na dużym łóżku – wybierz tę ofertę. Przedmiotem sprzedaży jest usługa uszycia prześcieradła jersey 180×220 cm z gumką wszytą na całym obwodzie. Efektem usługi jest gotowe prześcieradło z 100% bawełny (dzianina jersey), przyjemne w dotyku i praktyczne na co dzień.
Dzianina jersey jest oddychająca, miękka i lekko elastyczna, dlatego łatwo naciąga się na boki materaca. Gumka na całym obwodzie pomaga utrzymać prześcieradło w jednym miejscu, a przeszycia w strefie rogów ułatwiają równe ułożenie materiału i estetyczny wygląd łóżka.
To prześcieradło szyjemy z myślą o materacu 180×220 cm i wysokości do 20 cm. Zakładka 25 cm daje zapas tkaniny pod spodem, dzięki czemu gumka lepiej stabilizuje prześcieradło (również przy częstej zmianie pozycji podczas snu).
Zmierz wysokość materaca po boku: od spodu do górnej powierzchni (bez pościeli). Jeśli używasz nakładki/toppera – uwzględnij łączną wysokość.
Dobierz odcień do pościeli i wystroju sypialni – mamy szeroką gamę kolorów.
Produkt powstaje w ramach usługi uszycia wykonywanej na indywidualne zamówienie (dobór rozmiaru i dopasowania), dlatego zamówienie nie podlega standardowemu zwrotowi – przedmiotem sprzedaży jest usługa, a gotowy produkt stanowi jej rezultat. Oczywiście w przypadku wady przysługuje reklamacja.
Szczegóły sprawdź w warunkach zwrotu.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.