Dostępność: Szybka Wysyłka 24H
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: PD-PP-BPR-S
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Piłeczki do suchego basenu 7 cm w zestawie 100 sztuk to praktyczne wypełnienie basenika, kojca i dziecięcego kącika zabaw. Ten wariant kolorystyczny łączy beż, pudrowy róż i szarość, dzięki czemu świetnie pasuje do spokojnych, nowoczesnych i dziecięcych aranżacji. To dobry wybór dla rodziców, którzy szukają zestawu estetycznego, uniwersalnego i wygodnego do codziennej zabawy.
Piłeczki zostały wykonane w Polsce z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Są bezzapachowe, lekkie, trwałe i pozbawione ostrych krawędzi, dlatego dobrze sprawdzają się podczas zabawy najmłodszych dzieci. Średnica 7 cm to jeden z najczęściej wybieranych rozmiarów do suchych basenów i kojców – piłeczki są wygodne do chwytania i tworzą atrakcyjne, miękkie wypełnienie przestrzeni do zabawy.
| Typ produktu | piłeczki do suchego basenu i kojca |
| Średnica | 7 cm |
| Ilość | 100 sztuk |
| Kolorystyka | beżowy, pudrowy róż, szary |
| Produkcja | Polska |
| Bezpieczeństwo | certyfikat CE |
| Cechy użytkowe | bezzapachowe, trwałe, lekkie, bez ostrych krawędzi |
Zestaw 100 sztuk dobrze nadaje się do suchego basenu, kojca, namiotu dla dzieci, kącika zabaw oraz jako uzupełnienie większego zestawu piłeczek. Stonowane kolory sprawiają, że piłeczki dobrze prezentują się nie tylko w pokoju dziecka, ale też w salonie czy strefie zabawy urządzonej w spokojnym stylu.
Jeżeli szukasz innych wariantów, zobacz również: piłeczki basenowe 7 cm, piłeczki plastikowe, suche baseny do sal zabaw oraz kategorię piłki dla dzieci.
Do produktu możesz dobrać również worek do przechowywania piłeczek, dostępny jako opcja dodatkowa przy zakupie.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.