Narzuty

Narzuty

Obrusy

Kołdry

fontanny pokojowe Narzuty Fontanny domowe Nowoczesne obrazy Wagi kuchenne Satynowa pościel Wagi łazienkowe Obrusy
Narzuty na łóżko Fontanny pokojowe Obrazy ręcznie malowane Wagi kuchenne Pościel satynowa Wagi łazienkowe Obrusy
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
 » Reprodukcje
 » Rękodzieło
 » Kołdry Antyalergiczne
 » Kołdry Medyczne
 » Kołdry Puchowe
 » Kołdry z Pierza
 » 180 x 220 cm
 » 220 x 220 cm
 » 220 x 240 cm
 » 240 x 260 cm
 » Jaśki
 » Poduszki Antyalergiczne
 » Poduszki Medyczne AMW
 » Poduszki Puchowe
 » Poduszki z Pierza
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 160x200cm
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 200x220cm
 » Prześcieradła Frotte bez gumki
 » Prześcieradła Frotte z gumką
 » Akupresura
 » Crosstrainery
 » Ergometry
 » Rowery Treningowe
 » Wioślarze
Informacje
Zakupy na raty
Sprzedaż ratalna Żagiel S.A.
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Wyszukiwane frazy
Polecane Produkty
Jaśki, Kołdry antyalergiczne, Kołdry puchowe, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Kołdry medyczne, Kołdry z pierza, Poduszki antyalergiczne, Poduszki puchowe, Poduszki z pierza, Prześcieradła frotte , Prześcieradła frotte z gumką
Informacje o produkcie

Waga łazienkowa na baterię słoneczną

Cena produktu: 169,00 zł
Oblicz Ratę Żagiel
Zamawiana ilość:  
Waga łazienkowa na baterię słoneczną
Dostępność Szybka Wysyłka 24H
Średnia ocena
Brak recenzji
Waga łazienkowa na baterię słoneczną
Waga łazienkowa na baterię słoneczną
Kontakt informacje i zamówienia
Opis
Linki
Recenzje

Jest to nowatorska waga łazienkowa zasilana przy pomocy baterii słonecznych, które działają na światło dzienne oraz sztuczne..

Ekologiczna nowość na polskim rynku to przyjazna środowisku waga łazienkowa, która zamiast tradycyjnych baterii, korzysta z wbudowanej baterii słonecznej. Bateria ta szybko się ładuje i działa tak na światło słoneczne, jak i sztuczne - dawane przez żarówkę. Waga ta ma wyraźny wyświetlacz, z którego łatwo jest odczytać wynik pomiaru. Waga ma wymiary 30 x 30 x 2,5 cm i waży 1,9 kg, co sprawia, że jest łatwa w przechowywaniu. Jej maksymalne dopuszczalne obciążenie to 180 kg. Waga waży z dokładnością do 100 g. Do wagi łazienkowej dołączona jest instrukcja obsługi w języku polskim.


GWARANCJA 15 lat!!!


Cechy wagi łazienkowej:
  • ekologiczna
  • zasilanie: wbudowana bateria słoneczna
  • działa na światło słoneczne i sztuczne
  • łatwy do odczytania wyświetlacz
  • wymiary: 30 x 30 x 2,5 cm
  • maksymalne dopuszczalne obciążenie: 180 kg
  • czułość: 100 g
  • waga: 1,9 kg
  • instrukcja w języku polskim
 
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 9 z 15
w kategorii Wagi Łazienkowe
Następna strona
Klienci zakupili także:
 
Obrus "Gracja serce" ecru
Obrus "Gracja serce" ecru 25,00 zł
Produkt z kategorii obrusy Elegancki obrus „Gracja serce” w kolorze ecru. Obrus jest zdobiony kwiecistym haftem w kształcie serca, wewnątrz którego ukrywa się piękny kwiat. Delikatny jasny kolor ecru rozświetli wnętrze Twojego ... 
 
Narzuta na łóżko "Picado black"
Narzuta na łóżko "Picado black" 179,00 zł
Produkt z kategorii narzuty na łóżko, narzuty do sypialni, NARZUTY Prezentujemy nową kolekcję narzut na łóżka cechującą się solidnym wykonaniem oraz nowoczesnym wzornictwem. Narzuty są wykonane z bardzo trwałego satynowego poliestru, ... 
Pozostałe produkty z kategorii Wagi Łazienkowe
 
Elektroniczna szklana waga Łazienkowa
Elektroniczna szklana waga Łazienkowa 69,00 zł
59,00 zł
Produkt z kategorii wagi łazienkowe, Elektroniczna waga łazienkowa Ta elegancka waga łazienkowa idealnie prezentuje się w każdej łazience, szklany kolor z elementami srebrnym to klasyczne połączenie, które nadaje łazience wiele ... 
 
Elektroniczna waga Łazienkowa "black"
Elektroniczna waga Łazienkowa "black" 69,00 zł
Produkt z kategorii wagi łazienkowe, Elektroniczna waga łazienkowa Ta elegancka waga łazienkowa została skonstruowana z myślą o osobach, które doceniają prostotę a zarazem elegancję.  Waga posiada cieniutka, wykonana z czarnego, ... 
 
Elektroniczna waga Łazienkowa "sun"
Elektroniczna waga Łazienkowa "sun" 149,00 zł
Produkt z kategorii wagi łazienkowe, Elektroniczna waga łazienkowa Ta wspaniała waga łazienkowa powstała z myślą o osobach, które potrzebują dodatkowego bodźca w swych codziennych zmaganiach z nadwagą bądź też po prostu postawiły ... 
 
Elektroniczna waga Łazienkowa z podstawką
Elektroniczna waga Łazienkowa z podstawką 129,00 zł
Produkt z kategorii wagi łazienkowe, Analizator wagi ciała Niezwykle estetycznie etetycznie wykonana a zarazem nowoczesna waga łazienkowa w kolorze czarnym. Waga została rozbudowana o funkcje które pozwalają nam na uzyskanie dodatkowych ... 
 
Zestaw MiBody360 do monitorowania swojego stanu zdrowia
Zestaw MiBody360 do monitorowania swojego stanu zdrowia 750,00 zł
Zestaw, który umożliwia kontrolowanie swojego stanu zdrowia i kondycji fizycznej na bieżąco produkcji amerykańskiej firmy HoMedics jest produktem najwyższej jakości, do którego dołączone zostało oprogramowanie. Jest to komplet ... 
Kontakt
Tel
77 44 04 724
GSM
725 846 426
GSM
724 554 500
GSM
77 54 74 260
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Promocje
Zobacz wszystkie
Bestsellery
Bestsellery
Podręczna waga bagażowa
59,00 zł
Waga łazienkowa na baterię słoneczną
169,00 zł
Elektroniczna waga łazienkowa MiBody360
309,00 zł
Elektroniczna waga łazienkowa na podstawce
79,00 zł
Elektroniczna waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej
159,00 zł
Waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej
189,00 zł
Promocje
Nowości
Zobacz wszystkie
Reklama
Maty do masażu
Sprzęt rehabilitacyjny Sprzęt medyczny Wyposażenie gastronomii Wózki dziecięce księgarnia opole
sprzęt komputerowy
21 maj 2012
1097834 wywołań od 12 czerwiec 2010
Informacja zawarta na stronie nie jest ofertą w myśl przepisów prawa.
Copyright © 2009 - 2012 Narzuty, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Sprzęt medyczny , Sprzęt rehabilitacyjny, Wózki dziecięce, Zwrot podatku z Belgii, Wieczór panieński Opole, Studnie Opole