Narzuty

Narzuty

Obrusy

Kołdry

fontanny pokojowe Narzuty Fontanny domowe Nowoczesne obrazy Wagi kuchenne Satynowa pościel Wagi łazienkowe Obrusy
Narzuty na łóżko Fontanny pokojowe Obrazy ręcznie malowane Wagi kuchenne Pościel satynowa Wagi łazienkowe Obrusy
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
 » Reprodukcje
 » Rękodzieło
 » Kołdry Antyalergiczne
 » Kołdry Medyczne
 » Kołdry Puchowe
 » Kołdry z Pierza
 » 180 x 220 cm
 » 220 x 220 cm
 » 220 x 240 cm
 » 240 x 260 cm
 » Jaśki
 » Poduszki Antyalergiczne
 » Poduszki Medyczne AMW
 » Poduszki Puchowe
 » Poduszki z Pierza
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 160x200cm
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 200x220cm
 » Prześcieradła Frotte bez gumki
 » Prześcieradła Frotte z gumką
 » Akupresura
 » Crosstrainery
 » Ergometry
 » Rowery Treningowe
 » Wioślarze
Informacje
Zakupy na raty
Sprzedaż ratalna Żagiel S.A.
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Wyszukiwane frazy
Polecane Produkty
Jaśki, Kołdry antyalergiczne, Kołdry puchowe, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Kołdry medyczne, Kołdry z pierza, Poduszki antyalergiczne, Poduszki puchowe, Poduszki z pierza, Prześcieradła frotte , Prześcieradła frotte z gumką
Informacje o produkcie

Poduszka antyalergiczna E-10 (40x70cm) 0,55 kg

Cena produktu: 25,00 zł
Powyżej 100zł kupisz na raty!
Zamawiana ilość:  
Poduszka antyalergiczna E-10 (40x70cm) 0,55 kg
Dostępność Dostępność 1-2 dni
Średnia ocena
Brak recenzji
Poduszka antyalergiczna E-10 (40x70cm) 0,55 kg
Kontakt informacje i zamówienia
Opis
Linki
Recenzje
Produkt z kategorii poduszki

PODUSZKA ANTYALERGICZNA
Poduszka o wymiarach 40x70 cm wypełniona kuleczkami syntetycznego puchu zawierającymi powietrze. Takie rozwiązanie gwarantuje wyjątkową sprężystość i miękkość, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu szyi i głowy poprawiając w ten sposób komfort odpoczynku. Wsyp poduszki wykonano z polycottonu (60% bawełna + 40% poliester), taka struktura gwarantuje dużą wytrzymałość produktu. Poduszka waży około 0,55 kg. Poduszka dostępna jest w kolorze: białym,  ecru oraz jasnego różu.

Antyalergiczna poduszka z puchu poliestrowego:
- waga wsadu : 0,55 kg
- rodzaj wsadu : puch poliestrowy /dynacell/
- tkanina : 60% bawełna + 40% poliester
- jakość : pierwsza

Sposób użytkowania wyrobu:
- nie dopuścić do silnego zabrudzenia wyrobu,
- prać w temperaturze 40 stopni,
- wstepnie odwirować,
- ręcznie rozpulchnić wsad nadając wyrobowi początkową formę,
- suszyć w temperaturze do 60 stopni.


Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 10 z 121
w kategorii Poduszki
Następna strona
Podobne produkty
 
Obraz Nowoczesny - Figury koło 80x120
Obraz Nowoczesny - Figury koło 80x120 239,00 zł
Produkt z kategorii obrazy ręcznie malowane OBRAZ RĘCZNIE MALOWANY NA PŁÓTNIE Ręcznie malowany obraz, do którego wykonania wykorzystano farby olejne. Gustowne zestawienie dwóch kolorów, czerni oraz pomarańczy dodadzą uroku i ... 
 
Waga kuchenna dietetyczna
Waga kuchenna dietetyczna 339,00 zł
Produkt z kategorii wagi kuchenne Dietetyczna waga kuchenna z dużym wyświetlaczem LCD na którym wyświetlane są wszystkie składniki produktu równocześnie. Waga została stworzona aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających klientów. ... 
Pozostałe produkty z kategorii Poduszki
 
Jasiek antyalergiczny (40x40 cm) Aero
Jasiek antyalergiczny (40x40 cm) Aero 26,00 zł
Jaśki antyalergiczne AERO wypełnione są hypoalergicznym naturalnym, zdrowym lateksem z mleczka drzewa kauczukowego. Sprawia to, że poduszkę można prać wyłącznie ręcznie. Dzięki temu, że w produkcji wykorzystano materiały najlepszej ... 
 
Poduszka antyalergiczna (50x70 cm) AERO
Poduszka antyalergiczna (50x70 cm) AERO 44,00 zł
Poduszki antyalergiczne AERO wypełnione są hypoalergicznym naturalnym, zdrowym lateksem z mleczka drzewa kauczukowego. Sprawia to, że poduszkę można prać wyłącznie ręcznie. Dzięki temu, że w produkcji wykorzystano materiały najlepszej ... 
 
Poduszka Antyalergiczna (70 x 80cm) FOSSFILL
Poduszka Antyalergiczna (70 x 80cm) FOSSFILL 100,00 zł
Poduszki fossfill stanowią fenomenalną alternatywę dla puchu. Główną ich zaletą jest wyjątkowa sprężystość, która jest uzyskiwana dzięki specyficznemu wypełnieniu. Dotychczas tak idealną elastyczność można było uzyskać jedynie w ... 
 
Poduszka Antyalergiczna (50 x 60cm) FOSSFILL
Poduszka Antyalergiczna (50 x 60cm) FOSSFILL 72,00 zł
Poduszki fossfill stanowią fenomenalną alternatywę dla puchu. Główną ich zaletą jest wyjątkowa sprężystość, która jest uzyskiwana dzięki specyficznemu wypełnieniu. Dotychczas tak idealną elastyczność można było uzyskać jedynie w ... 
 
Poduszka Medyczna (80x80cm) VITA-MED
Poduszka Medyczna (80x80cm) VITA-MED 75,00 zł
Poduszki medyczne VITA-MED wypełnione są hypoalergicznym granulatem silikonowanym FOLLBALL, który umożliwia częste pranie w temperaturze 95°C. Dzięki temu, iż w produkcji wykorzystano materiały najlepszej jakości, produkt przez wiele ... 
Kontakt
Tel
77 44 04 724
GSM
725 846 426
GSM
724 554 500
GSM
77 54 74 260
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Promocje
Zobacz wszystkie
Bestsellery
Bestsellery
Jasiek antyalergiczny (40 x 40cm) Dynacell 0,20 kg
15,00 zł
Jasiek (40 x 40cm) puch 0,30 kg
26,00 zł
Poduszka antyalergiczna E-10 (40x70cm) 0,6 kg
24,00 zł
Poduszka antyalergiczna (70x80cm) medical
51,00 zł
Poduszka antyalergiczna E-10 (70x80cm) 1,1 kg
33,50 zł
Jasiek (40 x 40cm) puch A 0,25 kg
67,00 zł
Poduszka (70 x 80 cm) półpuch B 1,5 kg
75,00 zł
Poduszka antyalergiczna E-10 (45x70cm) 0,6 kg
26,00 zł
Poduszka (40 x 80 cm) półpuch B 0,8 kg
45,00 zł
Jasiek antyalergiczny (40 x 40cm) zamek - dynacell 0,30 kg
16,00 zł
Promocje
Nowości
Zobacz wszystkie
Reklama
Maty do masażu
Sprzęt rehabilitacyjny Sprzęt medyczny Wyposażenie gastronomii Wózki dziecięce księgarnia opole
sprzęt komputerowy
21 maj 2012
1097818 wywołań od 12 czerwiec 2010
Informacja zawarta na stronie nie jest ofertą w myśl przepisów prawa.
Copyright © 2009 - 2012 Narzuty, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Sprzęt medyczny , Sprzęt rehabilitacyjny, Wózki dziecięce, Zwrot podatku z Belgii, Wieczór panieński Opole, Studnie Opole