Narzuty

Narzuty

Obrusy

Kołdry

fontanny pokojowe Narzuty Fontanny domowe Nowoczesne obrazy Wagi kuchenne Satynowa pościel Wagi łazienkowe Obrusy
Narzuty na łóżko Fontanny pokojowe Obrazy ręcznie malowane Wagi kuchenne Pościel satynowa Wagi łazienkowe Obrusy
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
 » Reprodukcje
 » Rękodzieło
 » Kołdry Antyalergiczne
 » Kołdry Medyczne
 » Kołdry Puchowe
 » Kołdry z Pierza
 » 180 x 220 cm
 » 220 x 220 cm
 » 220 x 240 cm
 » 240 x 260 cm
 » Jaśki
 » Poduszki Antyalergiczne
 » Poduszki Medyczne AMW
 » Poduszki Puchowe
 » Poduszki z Pierza
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 160x200cm
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 200x220cm
 » Prześcieradła Frotte bez gumki
 » Prześcieradła Frotte z gumką
 » Akupresura
 » Crosstrainery
 » Ergometry
 » Rowery Treningowe
 » Wioślarze
Informacje
Zakupy na raty
Sprzedaż ratalna Żagiel S.A.
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Wyszukiwane frazy
Polecane Produkty
Jaśki, Kołdry antyalergiczne, Kołdry puchowe, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Kołdry medyczne, Kołdry z pierza, Poduszki antyalergiczne, Poduszki puchowe, Poduszki z pierza, Prześcieradła frotte , Prześcieradła frotte z gumką
Informacje o produkcie

Obrus "Gipiura" biały

Cena produktu: 23,00 zł
Zamawiana ilość:  
Obrus "Gipiura" biały
Numer katalogowy PD-02-16
Dostępność Dostępność 1-3 dni
Średnia ocena
Brak recenzji
Kontakt informacje i zamówienia
Opis
Linki
Recenzje
Produkt z kategorii obrusy

Stylowy obrus „Gipiura” w kolorze białym. Jasna barwa obrusu rozjaśni wnętrze mieszkania. Obrus zdobiony stylowym haftem. Nasze obrusy wykonane są w 100% z wysokiej jakości poliestru, dzięki czemu są odporne na zabrudzenia.
 
OBRUS GIPIURA - ROZMIARY:

Obrusy 40x40          (cena 23zł) - koło
Obrusy 100x100      (cena 59zł) - koło
Obrusy 140x140      (cena 75) - koło
Obrusy 160x260      (cena 98)
Obrusy 140x280      (cena 98zł)
Obrusy 160x280      (cena 108zł)
 
Nasz sklep oferuje dużą różnorodność rozmiarów, co pozwoli Ci na  na wystrój całego pokoju w jednakowym stylu.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 21 z 44
w kategorii Obrusy
Następna strona
Podobne produkty
 
Kołdra (160 x 200 cm) półpuch C 2,5 kg
Kołdra (160 x 200 cm) półpuch C 2,5 kg 151,00 zł
Produkt z kategorii kołdry puchowe KOŁDRA PUCHOWA Kołdra puchowa o wymiarach (160 x 200 cm) wypełniona półpuchem klasy C. Kołdra o wadze około 2,5 kg. idealna na spanie podwójne. Tkanina kołdry wykonana z bawełny andrychowskiej. ... 
 
Obrus "Baratto zdobiony" biały
Obrus "Baratto zdobiony" biały 43,00 zł
Produkt z kategorii obrusy Elegancki obrus „Baratto zdobiony” w kolorze białym. Jasny kolor obrusu rozświetli wnętrze Twojego pokoju. Obrus zdobiony ślicznym haftem. Obrus jest wykonany z wysoko gatunkowego grubego materiału. ... 
Pozostałe produkty z kategorii Obrusy
 
obrus "Bruna" wz10
obrus "Bruna" wz10 19,00 zł
Produkt z kategorii obrusy Nowoczesny obrus w kolorze czerwonym. Obrus na stół wykonany w 100% z wysokiej jakości poliestru, dzięki czemu jest odporniejszy na zabrudzenia. Obrus do salonu zdobiony jest śliczną czarną nitką. Gustowny ... 
 
obrus "Bruna" wz9
obrus "Bruna" wz9 19,00 zł
Produkt z kategorii obrusy Nowoczesny obrus w kolorze granatowym. Obrus na stół wykonany w 100% z wysokiej jakości poliestru, dzięki czemu jest odporniejszy na zabrudzenia. Obrus do salonu zdobiony jest haftem. Elegancki obrus nada wnętrzu ... 
 
obrus "Bruna" wz8
obrus "Bruna" wz8 19,00 zł
Produkt z kategorii obrusy Nowoczesny obrus w kolorze fioletowym. Obrus na stół wykonany w 100% z wysokiej jakości poliestru, dzięki czemu jest odporniejszy na zabrudzenia. Obrus do salonu zdobiony jest haftem. Elegancki obrus nada wnętrzu ... 
 
obrus "Bruna" wz7
obrus "Bruna" wz7 19,00 zł
Produkt z kategorii obrusy Nowoczesny obrus w kolorze czarnym. Obrus na stół wykonany w 100% z wysokiej jakości poliestru, dzięki czemu jest odporniejszy na zabrudzenia. Obrus do salonu zdobiony jest nowoczesnym wzornictwem. Elegancki obrus ... 
 
obrus "Bruna" wz6
obrus "Bruna" wz6 19,00 zł
Produkt z kategorii obrusy Nowoczesny obrus w kolorze brązowym. Obrus na stół wykonany w 100% z wysokiej jakości poliestru, dzięki czemu jest odporniejszy na zabrudzenia. Obrus do salonu zdobiony jest haftem. Elegancki obrus nada wnętrzu ... 
Kontakt
Tel
77 44 04 724
GSM
725 846 426
GSM
724 554 500
GSM
77 54 74 260
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Promocje
Zobacz wszystkie
Bestsellery
Bestsellery
obrus "Bruna" wz10
19,00 zł
Obrus "Gracja Wiosna" ecru
28,00 zł
Obrus "Gracja" biały
28,00 zł
Obrus "Sara" jasnozielony
22,00 zł
obrus "Bruna" wz1
19,00 zł
obrus "Bruna" wz3
19,00 zł
obrus "Bruna" wz5
19,00 zł
obrus "Bruna" wz9
19,00 zł
Obrus "Gracja" brązowy
32,00 zł
Obrus "Gracja" czerwony
28,00 zł
Promocje
Nowości
Zobacz wszystkie
Reklama
Maty do masażu
Sprzęt rehabilitacyjny Sprzęt medyczny Wyposażenie gastronomii Wózki dziecięce księgarnia opole
sprzęt komputerowy
04 luty 2012
921400 wywołań od 12 czerwiec 2010
Informacja zawarta na stronie nie jest ofertą w myśl przepisów prawa.
Copyright © 2009 - 2012 Narzuty, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Sprzęt medyczny , Sprzęt rehabilitacyjny, Wózki dziecięce, Zwrot podatku z Belgii, Wieczór panieński Opole, Studnie Opole