Narzuty

Narzuty

Obrusy

Kołdry

fontanny pokojowe Narzuty Fontanny domowe Nowoczesne obrazy Wagi kuchenne Satynowa pościel Wagi łazienkowe Obrusy
Narzuty na łóżko Fontanny pokojowe Obrazy ręcznie malowane Wagi kuchenne Pościel satynowa Wagi łazienkowe Obrusy
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
 » Reprodukcje
 » Rękodzieło
 » Kołdry Antyalergiczne
 » Kołdry Medyczne
 » Kołdry Puchowe
 » Kołdry z Pierza
 » 180 x 220 cm
 » 220 x 220 cm
 » 220 x 240 cm
 » 240 x 260 cm
 » Jaśki
 » Poduszki Antyalergiczne
 » Poduszki Medyczne AMW
 » Poduszki Puchowe
 » Poduszki z Pierza
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 160x200cm
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 200x220cm
 » Prześcieradła Frotte bez gumki
 » Prześcieradła Frotte z gumką
 » Akupresura
 » Crosstrainery
 » Ergometry
 » Rowery Treningowe
 » Wioślarze
Informacje
Zakupy na raty
Sprzedaż ratalna Żagiel S.A.
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Wyszukiwane frazy
Polecane Produkty
Jaśki, Kołdry antyalergiczne, Kołdry puchowe, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Kołdry medyczne, Kołdry z pierza, Poduszki antyalergiczne, Poduszki puchowe, Poduszki z pierza, Prześcieradła frotte , Prześcieradła frotte z gumką
Informacje o produkcie

Narzuta na łóżko "Rosa"

Cena produktu: 179,00 zł
Oblicz Ratę Żagiel
Zamawiana ilość:  
Narzuta na łóżko "Rosa"
Numer katalogowy PD-4124
Dostępność Szybka Wysyłka 24H
Średnia ocena
 Liczba recenzji: 1
Kontakt informacje i zamówienia
Opis
Linki
Recenzje
Produkt z kategorii narzuty na łóżko, narzuty do sypialni, NARZUTY

Przedstawiamy Państwu nową elegancką kolekcję narzut na łóżko, którą cechuje solidne wykonanie oraz perfekcyjne wykończenia. Nasze narzuty, to produkty najwyższej jakości. Zostały one wykonane z niezwykle trwałego materiału , czyli satynowego poliestru, który stwarza w każdej sypialni miłą atmosferę. Ta wyjątkowa narzuta jest doskonale gładka, a także przyjemna w dotyku. Każda taka narzuta jest prosta w utrzymaniu czystości. Narzuta do sypialni wykonana w pięknym stylu.

Ten model narzuty o nazwie "Rosa" to subtelne połączenie odcieni koloru złotego z beżowym. Narzuta składa się z poprzecznych pasów. Taka stonowana kolorystyka powoduje, że pasuje do różnych wystrojów sypialni.

Narzuta na łóżko zawiera w komplecie 2 poszewki 40x40 cm. Wykonana jest z bardzo trwałego satynowego poliestru. Wnętrze narzuty wypełnione zostało warstwą silikonu. Narzuta na łóżko jest estetycznie zapakowana w przejrzystą torbę. Narzuty idealnie prezentują się w każdej sypialni nadając uroku a także pełnią funkcję ochronną dla pościeli. Narzutę można prać w temperaturze 30°C a także prasować.


ROZMIAR NARZUTY NA ŁÓŻKO: 220 x 240 cm + 2
poszewki 40 x 40 cm

Oferujemy Państwu również 2 jaśki 40x40 cm w cenie 29 zł.


narzuty


Liczba recenzji: 1 Napisz recenzję
od Elcia Data dodania: 23 styczeń 2012
Narzuta bardzo śliczna, pięknie wygląda na łóżku

Ocena: 5 z 5 Gwiazdek! [5 z 5 Gwiazdek!]
Poprzednia strona Produkt 13 z 40
w kategorii Narzuty na łóżko
Następna strona
Klienci zakupili także:
 
Obrus "Gracja" ecru
Obrus "Gracja" ecru 28,00 zł
Produkt z kategorii obrusy Elegancki obrus „Gracja” w kolorze ecru. Nasze obrusy wykonane są w 100% z wysokiej jakości poliestru, dzięki czemu są odporniejsze na zabrudzenia. Obrus zdobiony jest kwiecistym haftem. Jasny kolor ... 
Pozostałe produkty z kategorii Narzuty na łóżko
 
Narzuta na łóżko "Ruedas" w odcieniach czerni i szarości
Narzuta na łóżko "Ruedas" w odcieniach czerni i szarości 145,00 zł
Produkt z kategorii narzuty do sypialni - NARZUTY Narzuta na łóżko "Ruedas" w odcieniach czerni oraz szarości ozdobiona jest wzorem kół, zarówno naszytych jako aplikacje, jak i stanowiących wzór materiału.   Narzuta ... 
 
Narzuta na łóżko "Ruedas" w odcieniach brązu
Narzuta na łóżko "Ruedas" w odcieniach brązu 145,00 zł
Produkt z kategorii narzuty do sypialni, NARZUTY Narzuta na łóżko "Ruedas" w odcieniach koloru brązowego ozdobiona jest wzorem kół, zarówno naszytych jako aplikacje, jak i stanowiących wzór materiału.   Narzuta ... 
 
Narzuta na łóżko "Plaza"
Narzuta na łóżko "Plaza" 145,00 zł
Produkt z kategorii narzuty, narzuty do sypialni   Narzuta „Plaza" w odcieniach szarości wyróżnia się spośród innych narzut tym, że z uwagi na mniejszą ilość wypełnienia, jest ona cieńsza aniżeli większość narzut w ... 
 
Narzuta na łóżko "Flores Rosa"
Narzuta na łóżko "Flores Rosa" 145,00 zł
Produkt z kategorii narzuty, narzuta do sypialni Narzuta na łóżko "Flores Rosa" ozdobiona jest ciekawym motywem kwiatowym w modnych odcieniach różu połączonych z delikatnym kolorem beżowym.   Narzuta „Flores ... 
 
Narzuta na łóżko "Copos"
Narzuta na łóżko "Copos" 145,00 zł
Produkt z kategorii narzuty do sypialni, narzuty Narzuta na łóżko "Copos" w kolorach ecru, brązowym oraz pomarańczowym przyozdobiona jest w oryginalny sposób naszytymi kleksami przypominającymi kwiaty.   Narzuta ... 
Kontakt
Tel
77 44 04 724
GSM
725 846 426
GSM
724 554 500
GSM
77 54 74 260
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Promocje
Zobacz wszystkie
Bestsellery
Bestsellery
Narzuta na łóżko "Perle" 180x220cm w kolorze bordowym
180,00 zł
159,00 zł
Narzuta na łóżko "Brillante"
179,00 zł
Narzuta na łóżko "Linea"
179,00 zł
Narzuta na łóżko "Ruedas" w odcieniach brązu
145,00 zł
Narzuta na łóżko "Dessin"
169,00 zł
Narzuta na łóżko "Rosa"
179,00 zł
Narzuta na łóżko "Arbusto Rosa"
145,00 zł
Narzuta na łóżko "Felpa Panthera" 240x260cm
209,00 zł
Narzuta na łóżko "Flores Rosa"
145,00 zł
Narzuta na łóżko "Lila"
145,00 zł
Promocje
Nowości
Zobacz wszystkie
Reklama
Maty do masażu
Sprzęt rehabilitacyjny Sprzęt medyczny Wyposażenie gastronomii Wózki dziecięce księgarnia opole
sprzęt komputerowy
18 maj 2012
1089647 wywołań od 12 czerwiec 2010
Informacja zawarta na stronie nie jest ofertą w myśl przepisów prawa.
Copyright © 2009 - 2012 Narzuty, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Sprzęt medyczny , Sprzęt rehabilitacyjny, Wózki dziecięce, Zwrot podatku z Belgii, Wieczór panieński Opole, Studnie Opole