Narzuty

Narzuty

Obrusy

Kołdry

fontanny pokojowe Narzuty Fontanny domowe Nowoczesne obrazy Wagi kuchenne Satynowa pościel Wagi łazienkowe Obrusy
Narzuty na łóżko Fontanny pokojowe Obrazy ręcznie malowane Wagi kuchenne Pościel satynowa Wagi łazienkowe Obrusy
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
 » Reprodukcje
 » Rękodzieło
 » Kołdry Antyalergiczne
 » Kołdry Medyczne
 » Kołdry Puchowe
 » Kołdry z Pierza
 » 180 x 220 cm
 » 220 x 220 cm
 » 220 x 240 cm
 » 240 x 260 cm
 » Jaśki
 » Poduszki Antyalergiczne
 » Poduszki Medyczne AMW
 » Poduszki Puchowe
 » Poduszki z Pierza
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 160x200cm
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 200x220cm
 » Prześcieradła Frotte bez gumki
 » Prześcieradła Frotte z gumką
 » Akupresura
 » Crosstrainery
 » Ergometry
 » Rowery Treningowe
 » Wioślarze
Informacje
Zakupy na raty
Sprzedaż ratalna Żagiel S.A.
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Wyszukiwane frazy
Polecane Produkty
Jaśki, Kołdry antyalergiczne, Kołdry puchowe, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Kołdry medyczne, Kołdry z pierza, Poduszki antyalergiczne, Poduszki puchowe, Poduszki z pierza, Prześcieradła frotte , Prześcieradła frotte z gumką
Informacje o produkcie

Masujące krzesło biurowe

Cena produktu: 1.599,00 zł
Oblicz Ratę Żagiel
Zamawiana ilość:  
Masujące krzesło biurowe
Dostępność Pytaj telefonicznie
Średnia ocena
Brak recenzji
Masujące krzesło biurowe
Masujące krzesło biurowe
Masujące krzesło biurowe
Masujące krzesło biurowe
Kontakt informacje i zamówienia
Opis
Linki
Recenzje
Produkt z kategorii maty do masażu oraz fotele do masażu

Wyjątkowy fotel biurowy z wbudowanym mechanizmem masującym Shiatsu przeznaczonym do masażu pleców na całej ich długości lub w górnej lub dolnej ich części. Krzesło oferuje dodatkowo opcję podgrzewania.

Prezentowane krzesło masujące jest nowością w ofercie firmy HoMedics. Jest to klasyczne krzesło biurowe wykonane z materiału skóropodobnego najwyższej jakości z pięcioma kółkami jezdnymi. Ten fotel biurowy posiada wbudowany mechanizm masujący Shiatsu wraz z opcją podgrzewania, co umożliwia zrelaksowanie napiętych mięśni pleców w trakcie pracy.


Prezentowany fotel biurowy do masażu
SHIATSU to produkt szczególny, zaprojektowany z zastosowaniem najnowszych technologii. Produkt ten to dwa w jednym - jednocześnie nieodzowny fotel biurowy i możliwość masażu Shiatsu w trakcie pracy.
Mechanizmu obracających się kul sprawia, iż masaż Shiatsu jest nadzwyczaj skuteczny. Krzesło posiada wbudowany mechanizm składający się z dwóch kul masujących. Połączenie fotela biurowego i właściwości maty masującej plecy pozwala zaoszczędzić czas, miejsce oraz pieniądze.
 
Poza masażem Shiatsu krzesło posiada również funkcję podgrzewania, która zwiększa efektywność masażu.
Dostępne są trzy opcje masażu, które można ustawić tak, by masowały górę, dół bądź całe plecy.

Fotela masującego można używać w domu czy w biurze. Krzesło posiada wysokiej jakości, miękkie, skóropodobe pokrycie, co zwiększa dodatkowo wygodę użytkowania. Fotel masujący posiada również funkcjonalną nakładkę na mechanizm masujący umożliwiającą zwiększenie lub zmniejszenie intensywności masażu.

Krzesło masujące jest łatwe w obsłudze dzięki sterowaniu przy pomocy panelu wbudowenego w oparcie krzesła opisanego za pomocą łatwych do rozszyfrowania obrazków. Na panelu znajduje się też przycisk DEMO, który prezentuje możliwości fotela wykonując po kolei wszystkie dostępne rodzaje masażu.


Regularny masaż zapewnia wiele korzyści m.in. wzmacnia mięśnie grzbietowe, optymalizuje krążenie oraz usuwa istniejące blokady w naczyniach krwionośnych. Masaż Shiatsu pomaga zmniejszyć zmęczenie i obrzęki. Uwalnia napięcie mięśni i relaksując pomaga odpocząć organizmowi, dodaje witalności i energii.

Homedics - mata do masażu

Gwarancja na 24 miesiące!!!

Do zalet tego biurowego krzesła masującego należą:
  • Masaż Shiatsu
  • Program DEMO - demonstrujący funkcje maty
  • dwie rolki masujące
  • staranne wykonanie z najwyższej jakości materiału skóropodobnego
  • osłona mechanizmu masujacego z miękkiego materiału
  • profilowane oparcie zapewnia wygodę siedzenia
  • ustawianie za pomocą poręcznego panelu sterowania na oparciu
  • możliwość używania zarówno w domu, jak i biurze
  • trzy programy masażu Shiatsu: - góra, dół lub całe plecy
  • pięć kółek jezdnych
  • możliwość odchylenia oparcia
  • instrukcja w języku polskim
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
  Produkt 1 z 8
w kategorii Fotele masujące
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii Fotele masujące
 
Łóżko masujące AMX9
Łóżko masujące AMX9 3.527,68 zł
Łóżko masujące należy do kategorii produktów fotele masujące. Oferuje ono kompleksowy masaż wysokiej jakości w przystępnej cenie. Łóżko masujące na metalowych nogach, z tapicerka z eko-skóry wykonane zostało z najwyższej ... 
 
Łóżko masujące AMX8
Łóżko masujące AMX8 3.023,58 zł
Łóżko masujące należy do kategorii produktów fotele masujące. Oferuje ono kompleksowy masaż w warunkach domowych. Łóżko masujące wykonane zostało z eko-skóry, stojące na metalowych nogach stworzone zostało po to, aby poprawić ... 
 
Fotel masujący AMX7
Fotel masujący AMX7 5.544,07 zł
Fotel masujący należy do kategorii produktów fotele masujące. Fotel ten wykonany jest ze skóry ekologicznej, aluminium oraz litego drewna. Fotel masujący AMX7 stworzono z myślą o wykorzystaniu leczniczych oraz relaksacyjnych ... 
 
Fotel masujący AMX6
Fotel masujący AMX6 4.535,88 zł
Fotel masujący należy do kategorii produktów fotele masujące. Ten model fotela posiada elektroniczną regulację kąta nachylenia. Fotel masujący AMX6 stworzony został z myślą o dostarczaniu użytkownikom relaksujących doznań oraz o ... 
 
Fotel masujący AMX5
Fotel masujący AMX5 4.031,78 zł
Fotel masujący należy do kategorii produktów fotele masujące. Fotel ten łączy dobrą jakość z niewysoką ceną. Produkt pokryty tapicerką z najwyższej jakości eko-skóry dostępnej w dwóch kolorach.  Fotel masujący AMX5 ... 
Kontakt
Tel
77 44 04 724
GSM
725 846 426
GSM
724 554 500
GSM
77 54 74 260
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Promocje
Zobacz wszystkie
Promocje
Nowości
Zobacz wszystkie
Reklama
Maty do masażu
Sprzęt rehabilitacyjny Sprzęt medyczny Wyposażenie gastronomii Wózki dziecięce księgarnia opole
sprzęt komputerowy
18 maj 2012
1089559 wywołań od 12 czerwiec 2010
Informacja zawarta na stronie nie jest ofertą w myśl przepisów prawa.
Copyright © 2009 - 2012 Narzuty, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Sprzęt medyczny , Sprzęt rehabilitacyjny, Wózki dziecięce, Zwrot podatku z Belgii, Wieczór panieński Opole, Studnie Opole