Narzuty

Narzuty

Obrusy

Kołdry

fontanny pokojowe Narzuty Fontanny domowe Nowoczesne obrazy Wagi kuchenne Satynowa pościel Wagi łazienkowe Obrusy
Narzuty na łóżko Fontanny pokojowe Obrazy ręcznie malowane Wagi kuchenne Pościel satynowa Wagi łazienkowe Obrusy
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
 » Reprodukcje
 » Rękodzieło
 » Kołdry Antyalergiczne
 » Kołdry Medyczne
 » Kołdry Puchowe
 » Kołdry z Pierza
 » 180 x 220 cm
 » 220 x 220 cm
 » 220 x 240 cm
 » 240 x 260 cm
 » Jaśki
 » Poduszki Antyalergiczne
 » Poduszki Medyczne AMW
 » Poduszki Puchowe
 » Poduszki z Pierza
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 160x200cm
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 200x220cm
 » Prześcieradła Frotte bez gumki
 » Prześcieradła Frotte z gumką
 » Akupresura
 » Crosstrainery
 » Ergometry
 » Rowery Treningowe
 » Wioślarze
Informacje
Zakupy na raty
Sprzedaż ratalna Żagiel S.A.
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Wyszukiwane frazy
Polecane Produkty
Jaśki, Kołdry antyalergiczne, Kołdry puchowe, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Kołdry medyczne, Kołdry z pierza, Poduszki antyalergiczne, Poduszki puchowe, Poduszki z pierza, Prześcieradła frotte , Prześcieradła frotte z gumką
Informacje o produkcie

Komplet ręczników 3 szt ecru wz6

Cena produktu: 69,00 zł
Zamawiana ilość:  
Komplet ręczników 3 szt ecru wz6
Dostępność Dostępność 1-3 dni
Średnia ocena
Brak recenzji
Komplet ręczników 3 szt ecru wz6
Kontakt informacje i zamówienia
Opis
Linki
Recenzje
Produkt z kategorii komplety ręczników

Komplet ręczników

Na prezentowany komplet ręczników składają się trzy ręczniki w rozmiarach: 30 x 50 cm, 50 x 90 cm oraz 70 x 140 cm. Te ręczniki typu frotte wykonane są z najwyższej jakości stuprocentowej bawełny, dzięki czemu są miękkie i przyjemne w dotyku, a także skutecznie wchłaniają wodę. Produkty te cechuje wysokiej klasy wykończenie, co nadaje im elegancki wygląd. Komplet ręczników w kolorze ecru  posiada haftowaną aplikację w kształcie zielonych listków z różowymi gwiazdkami na każdym z ręczników. Takie oryginalne, nie narzucające się wzornictwo pasuje znakomicie do wielu łazienek. Wzornictwo to inspirowane jest najnowszymi trendami w wystroju wnętrz oraz badaniami potrzeb konsumenckich. Komplet ręczników został starannie zapakowany w pudełko, dzięki czemu znakomicie nadaje się na prezent.


Ręczniki można prać w temperaturze 40ºC a także prasować w temperaturze do 100ºC. Ręczników nie należy chlorować ani czyścić chemicznie. Produkty powinno się suszyć w pozycji pionowej.


Komplet ręczników – cechy produktu:

- w komplecie 3 sztuki w rozmiarach:
  • 30 x 50 cm
  • 50 x 90 cm
  • 70 x 140 cm
- materiał:  100% bawełny
- typ:   frotte
- gramatura: 400g/m2
- kolor:   ecru
- aplikacja:  zielone listki z różowymi gwiazdkami
- wysoka wchłanialność wody
- zapakowane w estetyczne pudełko
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 20 z 21
w kategorii Komplety Ręczników
Następna strona
Podobne produkty
 
Koc Akrylowy 160x200cm wz13
Koc Akrylowy 160x200cm wz13 69,00 zł
PRODUKT Z KATEGORII KOCE AKRYLOWE Elegancki koc akrylowy w odcieniach brązu, zdobiony pięknym kwiatem róży. Koc został wykonany z wysokiej jakości akrylu, co czyni go wyjątkowo miękkim i przytulnym. Produkt wspaniale prezentuje się ... 
 
Narzuta na łóżko "Dessin"
Narzuta na łóżko "Dessin" 169,00 zł
Produkt z kategorii narzuty na łóżko, narzuty do sypialni, NARZUTY Narzuta na łóżko "Dessin" to dekoracyjna narzuta satynowa, perfekcyjnie wykonana z najwyższej jakości materiałów. Idealnie podkreśli styl i urok Twojej ... 
 
Obraz Nowoczesny - Tajemnice kwiatów 1 50x60
Obraz Nowoczesny - Tajemnice kwiatów 1 50x60 99,00 zł
Produkt z kategorii obrazy ręcznie malowane OBRAZ RĘCZNIE MALOWANY NA PŁÓTNIE Tajemnice kwiatów, to kolekcja obrazów przedstawiających silne znaczenie natury w naszym życiu. Często zapominamy jakie piękno nas otacza. Idealnie stonowane ... 
Pozostałe produkty z kategorii Komplety Ręczników
 
Komplet ręczników 3 szt ecru wz5
Komplet ręczników 3 szt ecru wz5 69,00 zł
Produkt z kategorii komplety ręczników Komplet ręczników Na prezentowany komplet ręczników składają się trzy ręczniki w rozmiarach: 30 x 50 cm, 50 x 90 cm oraz 70 x 140 cm. Te ręczniki typu frotte wykonane są z najwyższej jakości ... 
 
Komplet ręczników 3 szt zieleń wz6
Komplet ręczników 3 szt zieleń wz6 69,00 zł
Produkt z kategorii ręczniki Komplet ręczników Na prezentowany komplet ręczników składają się trzy ręczniki w rozmiarach: 30 x 50 cm, 50 x 90 cm oraz 70 x 140 cm. Te ręczniki typu frotte wykonane są z najwyższej jakości ... 
 
Komplet ręczników 3 szt zieleń wz5
Komplet ręczników 3 szt zieleń wz5 69,00 zł
Produkt z kategorii ręczniki Komplet ręczników Na prezentowany komplet ręczników składają się trzy ręczniki w rozmiarach: 30 x 50 cm, 50 x 90 cm oraz 70 x 140 cm. Te ręczniki typu frotte wykonane są z najwyższej jakości ... 
 
Komplet ręczników 3 szt zieleń wz4
Komplet ręczników 3 szt zieleń wz4 69,00 zł
Produkt z kategorii ręczniki Komplet ręczników Na prezentowany komplet ręczników składają się trzy ręczniki w rozmiarach: 30 x 50 cm, 50 x 90 cm oraz 70 x 140 cm. Te ręczniki typu frotte wykonane są z najwyższej jakości ... 
 
Komplet ręczników 3 szt zieleń wz3
Komplet ręczników 3 szt zieleń wz3 69,00 zł
Produkt z kategorii ręczniki Komplet ręczników Na prezentowany komplet ręczników składają się trzy ręczniki w rozmiarach: 30 x 50 cm, 50 x 90 cm oraz 70 x 140 cm. Te ręczniki typu frotte wykonane są z najwyższej jakości ... 
Kontakt
Tel
77 44 04 724
GSM
725 846 426
GSM
724 554 500
GSM
77 54 74 260
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Promocje
Zobacz wszystkie
Bestsellery
Bestsellery
Komplet ręczników 3 szt brąz wz1
69,00 zł
Komplet ręczników 3 szt brąz wz2
69,00 zł
Komplet ręczników 3 szt ecru wz1
69,00 zł
Komplet ręczników 3 szt róż wz3
69,00 zł
Komplet ręczników 3 szt zieleń wz5
69,00 zł
Promocje
Nowości
Zobacz wszystkie
Reklama
Maty do masażu
Sprzęt rehabilitacyjny Sprzęt medyczny Wyposażenie gastronomii Wózki dziecięce księgarnia opole
sprzęt komputerowy
05 luty 2012
921463 wywołań od 12 czerwiec 2010
Informacja zawarta na stronie nie jest ofertą w myśl przepisów prawa.
Copyright © 2009 - 2012 Narzuty, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Sprzęt medyczny , Sprzęt rehabilitacyjny, Wózki dziecięce, Zwrot podatku z Belgii, Wieczór panieński Opole, Studnie Opole