Narzuty

Narzuty

Obrusy

Kołdry

fontanny pokojowe Narzuty Fontanny domowe Nowoczesne obrazy Wagi kuchenne Satynowa pościel Wagi łazienkowe Obrusy
Narzuty na łóżko Fontanny pokojowe Obrazy ręcznie malowane Wagi kuchenne Pościel satynowa Wagi łazienkowe Obrusy
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
 » Reprodukcje
 » Rękodzieło
 » Kołdry Antyalergiczne
 » Kołdry Medyczne
 » Kołdry Puchowe
 » Kołdry z Pierza
 » 180 x 220 cm
 » 220 x 220 cm
 » 220 x 240 cm
 » 240 x 260 cm
 » Jaśki
 » Poduszki Antyalergiczne
 » Poduszki Medyczne AMW
 » Poduszki Puchowe
 » Poduszki z Pierza
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 160x200cm
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 200x220cm
 » Prześcieradła Frotte bez gumki
 » Prześcieradła Frotte z gumką
 » Akupresura
 » Crosstrainery
 » Ergometry
 » Rowery Treningowe
 » Wioślarze
Informacje
Zakupy na raty
Sprzedaż ratalna Żagiel S.A.
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Wyszukiwane frazy
Polecane Produkty
Jaśki, Kołdry antyalergiczne, Kołdry puchowe, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Kołdry medyczne, Kołdry z pierza, Poduszki antyalergiczne, Poduszki puchowe, Poduszki z pierza, Prześcieradła frotte , Prześcieradła frotte z gumką
Informacje o produkcie

Kołdra (140 x 200 cm) pierze darte B 2 kg

Cena produktu: 169,00 zł
Oblicz Ratę Żagiel
Zamawiana ilość:  
Kołdra (140 x 200 cm) pierze darte B 2 kg
Numer katalogowy PD-06-03
Dostępność Dostępność 1-3 dni
Średnia ocena
Brak recenzji
Kołdra (140 x 200 cm) pierze darte B 2 kg
Kołdra (140 x 200 cm) pierze darte B 2 kg
Kontakt informacje i zamówienia
Opis
Linki
Recenzje
Produkt z kategorii kołdry

Kołdra o wymiarach (140 x 200 cm) wypełniona drobnym pierzem. Kołdra o wadze 2 kg. idealnie nadaje się na spanie pojedyncze. Tkanina kołdry wykonany z bawełny andrychowskiej. Kołdra bardzo sprężysta i miękka w dotyku. Szycie kasetonowe bez zimnych szwów zapobiega powstawaniu zimnych miejsc i przesuwaniu się wsadu. Kołdra dostępna jest w trzech kolorach: ecru, jasny róż oraz ciemny róż. Kołdra zapakowana jest w estetyczną, foliową torbę dzięki czemu nie brudzi się podczas transportu i można ją z łatwością przechowywać.

Produkcja tych kołder oparta jest na wieloletnich doświadczeniach co daje gwarancję wieloletniego zadowolenia klienta.

Cechy kołdry:
- typowe spanie pojedyncze
- waga wsadu: 2 kg
- rodzaj wsadu: pierze darte klasy B
- tkanina: bawełna andrychowska
- jakość: pierwsza klasa

Sposób użytkowania wyrobu:
- systematycznie wietrzyć,
- unikać silnego zabrudzenia wyrobu,
- czyścić wyłącznie chemicznie,nie prać w wodzie,
- w przypadku zamoczenia suszyć w stanie rozwieszonym w temperaturze otoczenia,
- prasować żelazkiem o temperaturze do 150 stopni.

Pierze i puch w kołdrze prane i odkażone bakteriologicznie co zapobiega powstawaniu roztoczy, które są przyczyną alergii !


Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 3 z 8
w kategorii Kołdry z Pierza
Następna strona
Podobne produkty
 
Poduszka (80 x 90 cm) pierze darte B 2,2 kg
Poduszka (80 x 90 cm) pierze darte B 2,2 kg 89,00 zł
Produkt z kategorii poduszki PODUSZKA Z PIERZA Poduszka o wymiarach ( 80x90 )cm wypełniona pierzem dartym klasy B. Poduszka waży około 2,2 kg. Poduszka sprężysta, świetnie układa się pod głową i szyją eliminując w ten sposób ... 
 
Obraz Nowoczesny - Horyzont 2 80x80
Obraz Nowoczesny - Horyzont 2 80x80 229,00 zł
Produkt z kategorii obrazy ręcznie malowane OBRAZ RĘCZNIE MALOWANY NA PŁÓTNIE Gustowny obraz ręcznie malowany, który charakteryzuje się głęboką, zmysłową kolorystyką. Obraz nowoczesny malowany farbami olejnym na płótnie. ... 
 
Narzuta na łóżko "Perle" w kolorze bordowym
Narzuta na łóżko "Perle" w kolorze bordowym 180,00 zł
Produkt z kategorii narzuty na łóżko, narzuty do sypialni, NARZUTY Narzuta „Perle” w kolorze bordowym to śliczna i oryginalna dekoracja Twojej sypialni. Jest unikatowa dzięki połączeniu delikatności satyny z solidnym wykonaniem. ... 
Pozostałe produkty z kategorii Kołdry z Pierza
 
Kołdra (200 x 220 cm) pierze C 3,8 kg
Kołdra (200 x 220 cm) pierze C 3,8 kg 195,00 zł
Produkt z kategorii kołdry Kołdra o wymiarach (200 x 220 cm) wypełniona pierzem. Kołdra o wadze 3,8 kg. idealnie nadaje się na spanie podwójne. Wsyp kołdry wykonany z bawełny andrychowskiej. Kołdrę należy systematycznie wietrzyć. ... 
 
Kołdra (200 x 220 cm) pierze darte B 3,5 kg
Kołdra (200 x 220 cm) pierze darte B 3,5 kg 265,00 zł
Produkt z kategorii kołdry Kołdra o wymiarach (200 x 220 cm) wypełniona drobnym pierzem. Kołdra o wadze 3,5 kg. idealnie nadaje się na spanie podwójne. Tkanina kołdry wykonana z bawełny andrychowskiej. Kołdra bardzo sprężysta i miękka ... 
 
Kołdra (180 x 200 cm) pierze darte B 2,8 kg
Kołdra (180 x 200 cm) pierze darte B 2,8 kg 205,00 zł
Produkt z kategorii kołdry Kołdra o wymiarach (180 x 200 cm) wypełniona drobnym pierzem. Kołdra o wadze 2,8 kg. idealnie nadaje się na spanie podwójne. Tkanina kołdry wykonana z bawełny andrychowskiej. Kołdra bardzo sprężysta i miękka ... 
 
Kołdra (180 x 200 cm) pierze C 3,2 kg
Kołdra (180 x 200 cm) pierze C 3,2 kg 175,00 zł
Produkt z kategorii kołdry Kołdra o wymiarach (180 x 200 cm) wypełniona pierzem. Kołdra o wadze 3,2 kg. idealnie nadaje się na spanie podwójne. Wsyp kołdry wykonany z bawełny andrychowskiej. Kołdrę należy systematycznie wietrzyć. ... 
 
Kołdra (160 x 200 cm) pierze darte B 2,4 kg
Kołdra (160 x 200 cm) pierze darte B 2,4 kg 175,00 zł
Produkt z kategorii kołdry Kołdra o wymiarach (160 x 200 cm) wypełniona drobnym pierzem. Kołdra o wadze 2,4 kg. perfekcyjnie nadaje się na spanie podwójne. Tkanina kołdry wykonana z bawełny andrychowskiej. Kołdra bardzo sprężysta i ... 
Kontakt
Tel
77 44 04 724
GSM
725 846 426
GSM
724 554 500
GSM
77 54 74 260
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Promocje
Zobacz wszystkie
Bestsellery
Bestsellery
Kołdra (180 x 200 cm) pierze darte B 2,8 kg
205,00 zł
Kołdra (200 x 220 cm) pierze darte B 3,5 kg
265,00 zł
Kołdra (140 x 200 cm) pierze darte B 2 kg
169,00 zł
Kołdra (160 x 200 cm) pierze C 2,8 kg
142,00 zł
Kołdra (160 x 200 cm) pierze darte B 2,4 kg
175,00 zł
Kołdra (200 x 220 cm) pierze C 3,8 kg
195,00 zł
Promocje
Nowości
Zobacz wszystkie
Reklama
Maty do masażu
Sprzęt rehabilitacyjny Sprzęt medyczny Wyposażenie gastronomii Wózki dziecięce księgarnia opole
sprzęt komputerowy
18 maj 2012
1089425 wywołań od 12 czerwiec 2010
Informacja zawarta na stronie nie jest ofertą w myśl przepisów prawa.
Copyright © 2009 - 2012 Narzuty, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Sprzęt medyczny , Sprzęt rehabilitacyjny, Wózki dziecięce, Zwrot podatku z Belgii, Wieczór panieński Opole, Studnie Opole