Narzuty

Narzuty

Obrusy

Kołdry

fontanny pokojowe Narzuty Fontanny domowe Nowoczesne obrazy Wagi kuchenne Satynowa pościel Wagi łazienkowe Obrusy
Narzuty na łóżko Fontanny pokojowe Obrazy ręcznie malowane Wagi kuchenne Pościel satynowa Wagi łazienkowe Obrusy
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
 » Reprodukcje
 » Rękodzieło
 » Kołdry Antyalergiczne
 » Kołdry Medyczne
 » Kołdry Puchowe
 » Kołdry z Pierza
 » 180 x 220 cm
 » 220 x 220 cm
 » 220 x 240 cm
 » 240 x 260 cm
 » Jaśki
 » Poduszki Antyalergiczne
 » Poduszki Medyczne AMW
 » Poduszki Puchowe
 » Poduszki z Pierza
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 160x200cm
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 200x220cm
 » Prześcieradła Frotte bez gumki
 » Prześcieradła Frotte z gumką
 » Akupresura
 » Crosstrainery
 » Ergometry
 » Rowery Treningowe
 » Wioślarze
Informacje
Zakupy na raty
Sprzedaż ratalna Żagiel S.A.
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Wyszukiwane frazy
Polecane Produkty
Jaśki, Kołdry antyalergiczne, Kołdry puchowe, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Kołdry medyczne, Kołdry z pierza, Poduszki antyalergiczne, Poduszki puchowe, Poduszki z pierza, Prześcieradła frotte , Prześcieradła frotte z gumką
Informacje o produkcie

Fontanna domowa FWL-RVRB

Cena produktu: 200,00 zł
179,00 zł
Zamawiana ilość:  
Fontanna domowa FWL-RVRB
Numer katalogowy PD-04-02
Dostępność Szybka Wysyłka 24H
Średnia ocena
Brak recenzji
Kontakt informacje i zamówienia
Opis
Linki
Recenzje
Produkt z kategorii fontanny domowe

Fontanna domowa to idealna dekoracja każdego mieszkania. Nowoczesne bardzo innowacyjne wykonanie fontanny Relaxation Zen sprawi, że w pokoju zapanuje wyjątkowa atmosfera. Fontanna ma dodatkowo właściwości relaksacyjne które są efektem dźwięku płynącej wody. W naszej fontannie zastosowano zamknięty obieg wody co pozwoli Ci na dowolne umiejscowienie jej w mieszkaniu. Oprócz walorów czysto wizualnych nasza fontanna może posłużyć również jako nawilżacz powietrza.

Nasz zestaw zawiera:

- naturalne kamyczki
- zasilacz(12V) podłączaczany do prądu typowego w naszych mieszkaniach (230V)

Całość szykownie zapakowana dzięki czemu fontanna Relaxation Zen nadaje się na idealny prezent.

Gwarancja na 24 miesiące!!!

Wymiary Fontanny Relaxation Zen, to:

szerokość: 30 cm
długość: 17 cm
wysokość: 22 cm
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 15 z 15
w kategorii Fontanny Pokojowe
 
Podobne produkty
 
Obraz Nowoczesny - Południowe expresso 30x30
Obraz Nowoczesny - Południowe expresso 30x30 59,00 zł
Produkt z kategorii obrazy ręcznie malowane OBRAZ RĘCZNIE MALOWANY NA PŁÓTNIE Obraz malowany ręcznie Południowe expresso  to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez filiżanki czarnej, aromatycznej ... 
 
Narzuta na łóżko "Niveau" w kolorze ecru
Narzuta na łóżko "Niveau" w kolorze ecru 194,00 zł
Produkt z kategorii narzuty na łóżko, narzuty do sypialni, NARZUTY Satynowa narzuta „Niveau” w kolorze ecru to oryginalnie i pomysłowo zaprojektowana narzuta na łóżko. Klasyczne wzornictwo i znakomicie skomponowana kolorystyka ... 
Klienci zakupili także:
 
Poduszka Ortopedyczna Lędźwiowa
Poduszka Ortopedyczna Lędźwiowa 129,00 zł
115,00 zł
Produkt z kategorii poduszki ortopedyczne Poduszka Ortopedyczna LędźwiowaPoduszka ortopedyczna do odcinka lędźwiowego kręgosłupa Ta wyjątkowa poduszka ortopedyczna stworzona została z myślą o osobach, które cierpią na bóle odcinka ... 
Pozostałe produkty z kategorii Fontanny Pokojowe
 
Fontanna Domowa - FWL-MWALL
Fontanna Domowa - FWL-MWALL 159,00 zł
Produkt z kategorii fontanny domowe. Prezentowana fontanna pokojowa wodna to najnowsza propozycja amerykańskiej firmy HoMedics na rynku polskim. Fontanna ta odznacza się spośród innych modeli klasycznym motywem wody spływającej po ścianie. ... 
 
Fontanna Domowa - FWL-SLMP
Fontanna Domowa - FWL-SLMP 159,00 zł
Produkt z kategorii fontanny pokojowe. Jest to oryginalna fontanna domowa wodna, której wzornictwo cechują zarazem nowoczesność  i subtelność oraz delikatność designu. Trzy półeczki, po których spływa woda, mają srebrzysty połysk ... 
 
Aromatyzer - elektryczny kominek zapachowy do aromaterapii
Aromatyzer - elektryczny kominek zapachowy do aromaterapii 169,00 zł
Urządzenie do aromaterapii zasilane z gniazdka bądź na baterie - bezpieczny sposób na piękny zapach w całym domu. Jest to nowoczesne urządzenie przeznaczone do aromaterapii.  Ten kominek zapachowy działa na prąd lub na baterie, ... 
 
Fontanna Domowa FWL-SERE
Fontanna Domowa FWL-SERE 169,00 zł
Ta fontanna domowa to zupełna nowość amerykańskiej firmy HoMedics na polskim rynku. Fontannę tę charakteryzuje oryginalne, wyjątkowo atrakcyjne wzornictwo oparte na prostym motywie kuli z popękanego szkła i dwóch podstawek na tradycyjne ... 
 
Fontanna Pokojowa - Domowa Wodna F010
Fontanna Pokojowa - Domowa Wodna F010 109,00 zł
Fontanna pokojowa znana również jako fontanna domowa z wykorzystanym motywem delfinów to świetny pomysł na prezent. Ta fontanna pokojowa doda uroku każdemu pomieszczeniu. Relaksujący dźwięk spływającej wody oraz nowoczesne wzornictwo ... 
Kontakt
Tel
77 44 04 724
GSM
725 846 426
GSM
724 554 500
GSM
77 54 74 260
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Promocje
Zobacz wszystkie
Bestsellery
Bestsellery
Fontanna Pokojowa - Domowa Wodna F006
99,00 zł
Fontanna domowa FWL-RVRB
200,00 zł
179,00 zł
Fontanna Domowa - FWL-MWALL
159,00 zł
Fontanna Domowa - FWL-SLMP
159,00 zł
Fontanna Pokojowa - Domowa Wodna F624C
99,00 zł
Aromatyzer - elektryczny kominek zapachowy do aromaterapii
169,00 zł
Fontanna Pokojowa - Domowa Wodna F002
99,00 zł
Fontanna Pokojowa - Domowa Wodna F004
99,00 zł
Promocje
Nowości
Zobacz wszystkie
Reklama
Maty do masażu
Sprzęt rehabilitacyjny Sprzęt medyczny Wyposażenie gastronomii Wózki dziecięce księgarnia opole
sprzęt komputerowy
04 luty 2012
921420 wywołań od 12 czerwiec 2010
Informacja zawarta na stronie nie jest ofertą w myśl przepisów prawa.
Copyright © 2009 - 2012 Narzuty, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Sprzęt medyczny , Sprzęt rehabilitacyjny, Wózki dziecięce, Zwrot podatku z Belgii, Wieczór panieński Opole, Studnie Opole