Narzuty

Narzuty

Obrusy

Kołdry

fontanny pokojowe Narzuty Fontanny domowe Nowoczesne obrazy Wagi kuchenne Satynowa pościel Wagi łazienkowe Obrusy
Narzuty na łóżko Fontanny pokojowe Obrazy ręcznie malowane Wagi kuchenne Pościel satynowa Wagi łazienkowe Obrusy
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
 » Reprodukcje
 » Rękodzieło
 » Kołdry Antyalergiczne
 » Kołdry Medyczne
 » Kołdry Puchowe
 » Kołdry z Pierza
 » 180 x 220 cm
 » 220 x 220 cm
 » 220 x 240 cm
 » 240 x 260 cm
 » Jaśki
 » Poduszki Antyalergiczne
 » Poduszki Medyczne AMW
 » Poduszki Puchowe
 » Poduszki z Pierza
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 160x200cm
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 200x220cm
 » Prześcieradła Frotte bez gumki
 » Prześcieradła Frotte z gumką
 » Akupresura
 » Crosstrainery
 » Ergometry
 » Rowery Treningowe
 » Wioślarze
Informacje
Zakupy na raty
Sprzedaż ratalna Żagiel S.A.
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Wyszukiwane frazy
Polecane Produkty
Jaśki, Kołdry antyalergiczne, Kołdry puchowe, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Kołdry medyczne, Kołdry z pierza, Poduszki antyalergiczne, Poduszki puchowe, Poduszki z pierza, Prześcieradła frotte , Prześcieradła frotte z gumką
Informacje o produkcie

Firana sznurkowa biała 300x280

Cena produktu: 127,00 zł
Zamawiana ilość:  
Firana sznurkowa biała 300x280
Dostępność Dostępność 1-3 dni
Średnia ocena
Brak recenzji
Firana sznurkowa biała 300x280
Firana sznurkowa biała 300x280
Kontakt informacje i zamówienia
Opis
Linki
Recenzje
Produkt z kategorii firany

Prześliczne firany - zasłony sznurkowe odmienią wnętrze Twojego mieszkania. Firanki te wyróżniają się dużą funkcjonalnością, gdyż dzięki nim można udekorować mieszkanie na wiele różnych sposobów. Produkt wykonany jest w 100% z najwyższej jakości poliestru. Firanki składają się z tunelu o szerokości 10cm oraz sznurków, których długość jest uzależniona od wymiarów firanki. Solidne wykonanie sprawia, że sznurki zwisając nie ulegają skręcaniu się. Firany – makarony dostępne są w kolorze białym oraz żółtym.  
 
Cechy produktu:
- duża różnorodność rozmiarów
- materiał: 100% poliester
- szerokość tunelu: 10cm
- prać ręcznie w temperaturze do 30 stopni
- nie wybielać
- nie prasować

Firany sznurkowe – zastosowanie:
- dekoracja okna
- dekoracja ściany
- podział pomieszczenia na strefy
- baldachim dla łóżeczka dziecięcego

Pierwszy wymiar 300cm to szerokość z kolei drugi wymiar 280cm to długość firanki.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 27 z 28
w kategorii Firany
Następna strona
Podobne produkty
 
Narzuta na łóżko "Niveau" w kolorze zielonym
Narzuta na łóżko "Niveau" w kolorze zielonym 194,00 zł
Produkt z kategorii narzuty na łóżko, narzuty do sypialni, NARZUTY Satynowa narzuta „Niveau” w kolorze zielonym to oryginalnie i pomysłowo zaprojektowana narzuta na łóżko. Klasyczne wzornictwo i dobór kolorystyki tworzy w ... 
 
Nóż do filetowania
Nóż do filetowania 79,00 zł
Produkt z kategorii noże kuchenne NÓŻ DO FILETOWANIA STWORZONY PRZEZ FIRMĘ SALTER, IDEALNIE NADAJĄCY SIĘ DO UŻYTKOWANIA PRZEZ PROFESJONALISTÓW JAK I AMATORÓW Wysokiej jakości nóż do filetowania zrobiony z najwyższej jakości ... 
 
Obraz Nowoczesny - Zapach wiosny 1 80x120
Obraz Nowoczesny - Zapach wiosny 1 80x120 319,00 zł
Produkt z kategorii obrazy ręcznie malowane OBRAZ RĘCZNIE MALOWANY NA PŁÓTNIE Sama nazwa obrazu "Zapach wiosny" wskazuje czym kierował się jego autor. Obraz malowany ręcznie na płótnie przedstawia pachnącą zieloną łąkę ... 
Pozostałe produkty z kategorii Firany
 
Firana sznurkowa biała 90x280
Firana sznurkowa biała 90x280 43,00 zł
Produkt z kategorii firany Prześliczne firany - zasłony sznurkowe odmienią wnętrze Twojego mieszkania. Firanki te wyróżniają się dużą funkcjonalnością, gdyż dzięki nim można udekorować mieszkanie na wiele różnych sposobów. ... 
 
Firana sznurkowa biała 90x250
Firana sznurkowa biała 90x250 39,00 zł
Produkt z kategorii firany Prześliczne firany - zasłony sznurkowe odmienią wnętrze Twojego mieszkania. Firanki te wyróżniają się dużą funkcjonalnością, gdyż dzięki nim można udekorować mieszkanie na wiele różnych sposobów. ... 
 
Firana sznurkowa biała 90x200
Firana sznurkowa biała 90x200 30,00 zł
Produkt z kategorii firany Prześliczne firany - zasłony sznurkowe odmienią wnętrze Twojego mieszkania. Firanki te wyróżniają się dużą funkcjonalnością, gdyż dzięki nim można udekorować mieszkanie na wiele różnych sposobów. ... 
 
Firana sznurkowa biała 90x160
Firana sznurkowa biała 90x160 26,00 zł
Produkt z kategorii firany Prześliczne firany - zasłony sznurkowe odmienią wnętrze Twojego mieszkania. Firanki te wyróżniają się dużą funkcjonalnością, gdyż dzięki nim można udekorować mieszkanie na wiele różnych sposobów. ... 
 
Firana sznurkowa biała 300x250
Firana sznurkowa biała 300x250 113,00 zł
Produkt z kategorii firany Prześliczne firany - zasłony sznurkowe odmienią wnętrze Twojego mieszkania. Firanki te wyróżniają się dużą funkcjonalnością, gdyż dzięki nim można udekorować mieszkanie na wiele różnych sposobów. ... 
Kontakt
Tel
77 44 04 724
GSM
725 846 426
GSM
724 554 500
GSM
77 54 74 260
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Promocje
Zobacz wszystkie
Bestsellery
Bestsellery
Firana sznurkowa biała 150x200
45,00 zł
Firana sznurkowa biała 90x200
30,00 zł
Firana sznurkowa żółta 90x160
26,00 zł
Promocje
Nowości
Zobacz wszystkie
Reklama
Maty do masażu
Sprzęt rehabilitacyjny Sprzęt medyczny Wyposażenie gastronomii Wózki dziecięce księgarnia opole
sprzęt komputerowy
05 luty 2012
921463 wywołań od 12 czerwiec 2010
Informacja zawarta na stronie nie jest ofertą w myśl przepisów prawa.
Copyright © 2009 - 2012 Narzuty, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Sprzęt medyczny , Sprzęt rehabilitacyjny, Wózki dziecięce, Zwrot podatku z Belgii, Wieczór panieński Opole, Studnie Opole