Narzuty

Narzuty

Obrusy

Kołdry

fontanny pokojowe Narzuty Fontanny domowe Nowoczesne obrazy Wagi kuchenne Satynowa pościel Wagi łazienkowe Obrusy
Narzuty na łóżko Fontanny pokojowe Obrazy ręcznie malowane Wagi kuchenne Pościel satynowa Wagi łazienkowe Obrusy
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
 » Reprodukcje
 » Rękodzieło
 » Kołdry Antyalergiczne
 » Kołdry Medyczne
 » Kołdry Puchowe
 » Kołdry z Pierza
 » 180 x 220 cm
 » 220 x 220 cm
 » 220 x 240 cm
 » 240 x 260 cm
 » Jaśki
 » Poduszki Antyalergiczne
 » Poduszki Medyczne AMW
 » Poduszki Puchowe
 » Poduszki z Pierza
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 160x200cm
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 200x220cm
 » Prześcieradła Frotte bez gumki
 » Prześcieradła Frotte z gumką
 » Akupresura
 » Crosstrainery
 » Ergometry
 » Rowery Treningowe
 » Wioślarze
Informacje
Zakupy na raty
Sprzedaż ratalna Żagiel S.A.
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Wyszukiwane frazy
Polecane Produkty
Jaśki, Kołdry antyalergiczne, Kołdry puchowe, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Kołdry medyczne, Kołdry z pierza, Poduszki antyalergiczne, Poduszki puchowe, Poduszki z pierza, Prześcieradła frotte , Prześcieradła frotte z gumką
Informacje o produkcie

Elektroniczny młynek do pieprzu wykonany ze stali nierdzewnej

Cena produktu: 66,00 zł
Zamawiana ilość:  
Elektroniczny młynek do pieprzu wykonany ze stali nierdzewnej
Dostępność Szybka Wysyłka 24H
Średnia ocena
Brak recenzji
Elektroniczny młynek do pieprzu wykonany ze stali nierdzewnej
Kontakt informacje i zamówienia
Opis
Linki
Recenzje
Produkt z kategorii akcesoria kuchenne

Elektroniczny młynek do pieprzu wykonany ze stali nierdzewnej
Elektryczny młynek do pieprzu na baterie to wysokiej jakości produkt firmy SALTER, która w branży jest już 250 lat! Młynek ten od konkurencji odróżnia bezawaryjność oraz opatentowana technologia niebrudzącej obrotowej podstawy.
 
Profesjonalny elektryczny młynek do pieprzu wykonany został z najwyższej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia mu dużą wytrzymałość i elegancki, nowoczeny wygląd. Młynek zasilany jest przy pomocy czterech baterii R6 (AA). Jest on bardzo prosty w obsłudze, gdyż z łatwością można go uruchomić jednym dotknięciem. Doskonały, ceramiczny mechanizm mielący nadaje się do mielenia nie tylko pieprzu, ale także soli, ziół oraz innych przypraw. Młynek posiada specjalnie opatantowaną obrotową podstawę, której zaletą jest to, że jest niebrudząca. Podstawa ta sprawia, że eliminowane są okruchy, które mogą znaleźć się na młynku w trakcie jego przechowywania na półkach czy stołach. Młynek oferuje opcję regulacji grubości mielenia przypraw za pomocą prostego pokrętła. Posiada także atrakcyjne podświetlenie wraz z żaróweczką na wymianę. Młynek do pieprzu na baterie.
 
GWARANCJA   24 miesiące !

 Elektryczny młynek do pieprzu - Zalety:

- elegancki, nowoczeny wygląd młynka
- ceramiczny mechanizm zapewnia doskonałą jakość mielenia
- mechanizm przystosowany jest do mielenia nie tylko pieprzu, ale również soli, ziół i innych przypraw
- możliwość ustawienia stopnia mielenia przypraw
- opatentowana niebrudząca obrotowa podstawa – eliminuje „okruchy” powstające podczas przechowywania młynków na półkach lub stołach
- dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej jest bardzo trwały
- podświetlany (komplet zawiera żaróweczkę na wymianę)
- proste uruchamianie za pomocą jednego dotknięcia
- młynek do pieprzu na baterie zasilany jest przez 4 baterie R6 (AA)
- wymiary: wysokość - 23 cm; średnica - ok. 4,5 cm

Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 10 z 20
w kategorii Akcesoria Kuchenne
Następna strona
Podobne produkty
 
Nowoczesna waga kuchenna w stylu vintage
Nowoczesna waga kuchenna w stylu vintage 239,00 zł
Produkt z kategorii wagi kuchenne Ta oryginalna mechaniczna waga kuchenna została wykonana ze stali nierdzewnej. Waga dokonuje pomiarów z dokładnością do 25 gram a jej maksymalne obciążenie to 3 kg. Waga idealnie komponuje się z ... 
 
Termometr do mięs
Termometr do mięs 46,00 zł
Produkt z kategorii akcesoria kuchenne Elektro termometr do mięs na baterie to produkt z najwyższej pułki firmy SALTER, która zajmuje się produkcją artykułów kuchennych już od 250 lat. Termometr nadaje się do mierzenia temperatury ... 
Klienci zakupili także:
 
Waga Kuchenna Salter
Waga Kuchenna Salter 109,00 zł
Produkt z kategorii wagi kuchenne Bardzo praktyczna, łatwa w obsłudze elektroniczna waga kuchenna. Jest bardzo cienka ma zaledwie 4 cm wysokości dzięki czemu jest bardzo łatwa w przechowywaniu. Waga w kolorze srebrnym wykonana jest ze stali ... 
Pozostałe produkty z kategorii Akcesoria Kuchenne
 
Poręczny termometr do mięs
Poręczny termometr do mięs 39,00 zł
Produkt z kategorii akcesoria kuchenne Termometr do mięs uznanej brytyjskiej firmy Salter. Nowoczesny termometr do mięs wyprodukowany przez znaną firmę Salter, zajmującą się produkcją wysokiej jakości artykułów kuchennych. Te ... 
 
Zestaw noży
Zestaw noży 268,00 zł
Produkt z kategorii noże kuchenne NIEZWYKŁY CZTEROCZĘŚCIOWY KOMPLET NOŻY KUCHENNYCH O WYJĄTKOWEJ OSTROŚCI Wyjątkowy zestaw noży kuchennych, składający się z czterech części. W skład zestawu wchodzą następujące noże: - ... 
 
Zestaw do krojenia
Zestaw do krojenia 159,00 zł
Produkt z kategorii noże kuchenne WYJĄTKOWY ZESTAW DO KROJENIA MIĘS RENOMOWANEJ FIRMY SALTER Ten wspaniały komplet  do krojenia mięs świetnie nadaje się do pomocy w kuchni jak i podczas grillowania. Został on wyprodukowany przez ... 
 
Wielofunkcyjny nożyk kuchenny
Wielofunkcyjny nożyk kuchenny 49,00 zł
Produkt z kategorii noże kuchenne NÓŻ KUCHENNY NIEWIELKICH ROZMIARÓW, IDEALNY DO KROJENIA I OBIERANIA Uniwersalny nóż kuchenny, o niewielkich rozmiarach, idealnie nadający się do krojenia, jak i do obierania. Ten niezwykle ... 
 
Wielofunkcyjny nóż Santoku
Wielofunkcyjny nóż Santoku 89,00 zł
Produkt z kategorii noże kuchenne NÓŻ SANTOKU O DZIAŁANIU WIELOFUNKCYJNYM, ZARÓWNO DO KROJENIA, SIEKANIA, JAK I SZATKOWANIA Ten wyjątkowy nóż Santoku, został zrobiony  z wysokiej jakości materiałów stali nierdzewnej.  ... 
Kontakt
Tel
77 44 04 724
GSM
725 846 426
GSM
724 554 500
GSM
77 54 74 260
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Promocje
Zobacz wszystkie
Bestsellery
Bestsellery
Elektroniczny młynek do pieprzu wykonany ze stali nierdzewnej
66,00 zł
Elektryczny spieniacz do mleka
29,00 zł
Mechaniczny minutnik kuchenny
29,00 zł
Poręczny termometr do mięs
39,00 zł
Elektroniczny minutnik z zegarem
39,00 zł
Elektroniczny minutnik z zegarem wykonany ze szkła
49,00 zł
Nowoczesny termometr do mięs
39,00 zł
Termometr do mięs
46,00 zł
Wielofunkcyjny nożyk kuchenny
49,00 zł
Promocje
Nowości
Zobacz wszystkie
Reklama
Maty do masażu
Sprzęt rehabilitacyjny Sprzęt medyczny Wyposażenie gastronomii Wózki dziecięce księgarnia opole
sprzęt komputerowy
05 luty 2012
921530 wywołań od 12 czerwiec 2010
Informacja zawarta na stronie nie jest ofertą w myśl przepisów prawa.
Copyright © 2009 - 2012 Narzuty, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Sprzęt medyczny , Sprzęt rehabilitacyjny, Wózki dziecięce, Zwrot podatku z Belgii, Wieczór panieński Opole, Studnie Opole