Narzuty

Narzuty

Obrusy

Kołdry

fontanny pokojowe Narzuty Fontanny domowe Nowoczesne obrazy Wagi kuchenne Satynowa pościel Wagi łazienkowe Obrusy
Narzuty na łóżko Fontanny pokojowe Obrazy ręcznie malowane Wagi kuchenne Pościel satynowa Wagi łazienkowe Obrusy
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
 » Reprodukcje
 » Rękodzieło
 » Kołdry Antyalergiczne
 » Kołdry Medyczne
 » Kołdry Puchowe
 » Kołdry z Pierza
 » 180 x 220 cm
 » 220 x 220 cm
 » 220 x 240 cm
 » 240 x 260 cm
 » Jaśki
 » Poduszki Antyalergiczne
 » Poduszki Medyczne AMW
 » Poduszki Puchowe
 » Poduszki z Pierza
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 160x200cm
 » Pościel z Satyny Bawełnianej 200x220cm
 » Prześcieradła Frotte bez gumki
 » Prześcieradła Frotte z gumką
 » Akupresura
 » Crosstrainery
 » Ergometry
 » Rowery Treningowe
 » Wioślarze
Informacje
Zakupy na raty
Sprzedaż ratalna Żagiel S.A.
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Wyszukiwane frazy
Polecane Produkty
Jaśki, Kołdry antyalergiczne, Kołdry puchowe, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Kołdry medyczne, Kołdry z pierza, Poduszki antyalergiczne, Poduszki puchowe, Poduszki z pierza, Prześcieradła frotte , Prześcieradła frotte z gumką
Informacje o produkcie

Elektroniczna waga kuchenna z dużą misą

Cena produktu: 239,00 zł
Zamawiana ilość:  
Elektroniczna waga kuchenna z dużą misą
Numer katalogowy PD-10-60
Dostępność Dostępność - 1 dzień
Średnia ocena
Brak recenzji
Elektroniczna waga kuchenna z dużą misą
Elektroniczna waga kuchenna z dużą misą
Kontakt informacje i zamówienia
Opis
Linki
Recenzje
Produkt z kategorii wagi kuchenne

Waga kuchenna o wyjątkowo dużej nośności aż do 10 kilogramów i dokładności do 1 grama. Waga w kolorze srebrnym wykonana ze stali nierdzewnej. W zestawie znajduje się misa o pojemności 2,5 litra w której można mieszać produkty lub przygotować ciasto. Waga posiada duży wyświetlacz LCD o średnicy 5 cm. co sprawia że bardzo łatwo można odczytać wyniki pomiaru. Istnieje możliwość ważenia zarówno w kilogramach jak i w funtach. Urządzenie umożliwia zerowanie wyniku co sprawia, że ważeniu możemy poddać jedynie zawartość naczynia. Dzięki zastosowaniu technologii Aquatronic™ możemy ważyć również płyny.

GWARANCJA aż do 15 lat!!!

Cechy wagi kuchennej:

- kolor: srebrny
- maksymalne obciążenie: 10 kg
- czułość: 1 g
- wyświetlacz LCD o średnicy 5cm
- miska ze stali nierdzewnej o pojemności 2,5 l
- klasyczny design
- wymiary około: 22 x 22 x 22 cm
- funkcja Aquatronic™ umożliwiająca ważenie płynów
- funkcja dodawania i zerowania wyników
- funkcja pozwalająca ważyć zarówno w kilogramach jak i w funtach
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 14 z 16
w kategorii Wagi Kuchenne
Następna strona
Podobne produkty
 
Narzuta na łóżko "Salade" w odcieniach brązu
Narzuta na łóżko "Salade" w odcieniach brązu 180,00 zł
Produkt z kategorii narzuty na łóżko, narzuty do sypialni, NARZUTY Satynowa narzuta na łóżko "Salade" w odcieniach brązu to gustowna i oryginalna ozdoba Twojej sypialni. Nowoczesny design w połączeniu z ciekawą kolorystyką ... 
 
Narzuta na łóżko "Raya" w kolorze wrzosowym
Narzuta na łóżko "Raya" w kolorze wrzosowym 194,00 zł
Produkt z kategorii narzuty na łóżko, narzuty do sypialni, NARZUTY Satynowa narzuta „Raya” w kolorze wrzosowym z dodatkami w kolorze pudrowego różu oraz brązu to oryginalnie i pomysłowo zaprojektowana narzuta na łóżko. Poziome ... 
 
Obraz Nowoczesny - Tajemnice kwiatów 1 50x60
Obraz Nowoczesny - Tajemnice kwiatów 1 50x60 99,00 zł
Produkt z kategorii obrazy ręcznie malowane OBRAZ RĘCZNIE MALOWANY NA PŁÓTNIE Tajemnice kwiatów, to kolekcja obrazów przedstawiających silne znaczenie natury w naszym życiu. Często zapominamy jakie piękno nas otacza. Idealnie stonowane ... 
Pozostałe produkty z kategorii Wagi Kuchenne
 
Waga kuchenna ze stalową platformą
Waga kuchenna ze stalową platformą 99,00 zł
Niezawodna i łatwa w obsłudze elektroniczna waga kuchenna firmy Salter. Doskonała elektroniczna waga kuchenna firmy Salter posiada obniżoną z jednej strony platformę, co sprawia, iż bardzo łatwo zsuwać z niej poszczególne produkty do ... 
 
Dietetyczna waga kuchenna
Dietetyczna waga kuchenna 189,00 zł
Produkt z kategorii wagi kuchenne Elegancka dietetyczna waga kuchenna umożliwia śledzenie wartości odżywczych oraz ilości kalorii, jakich dostarczają nam codzienne posiłki. Waga ta posiada bazę aż 999 popularnych produktów, dla których ... 
 
Precyzyjna czarna waga kuchenna
Precyzyjna czarna waga kuchenna 109,00 zł
Produkt z kategorii wagi kuchenne Elegancka elektroniczna waga kuchenna w odcieniach czerni, o wyjątkowo prostej obsłudze oraz nowoczesnym wyglądzie. Waga posiada wyświetlacz ciekłokrystaliczny o wymiarach 7,5 x 3 cm, dzięki czemu z ... 
 
Okrągła waga kuchenna z zestawem desek do krojenia
Okrągła waga kuchenna z zestawem desek do krojenia 139,00 zł
Produkt z kategorii wagi kuchenne Wyjątkowa waga kuchenna z możliwością wymiennej platformy do ważenia, pełniąca funkcję deski do krojenia. W zestawie znajdują się deski w różnych barwach. Prezentowana elektroniczna waga kuchenna jest ... 
 
Waga kuchenna dietetyczna
Waga kuchenna dietetyczna 339,00 zł
Produkt z kategorii wagi kuchenne Dietetyczna waga kuchenna z dużym wyświetlaczem LCD na którym wyświetlane są wszystkie składniki produktu równocześnie. Waga została stworzona aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających klientów. ... 
Kontakt
Tel
77 44 04 724
GSM
725 846 426
GSM
724 554 500
GSM
77 54 74 260
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Promocje
Zobacz wszystkie
Bestsellery
Bestsellery
Waga Kuchenna Salter
109,00 zł
Dietetyczna waga kuchenna
189,00 zł
Elektroniczna waga kuchenna Salter
79,00 zł
Waga kuchenna z funkcją ważenia płynów
239,00 zł
Elektroniczna waga kuchenna - czarna
139,00 zł
Nowoczesna waga kuchenna w stylu vintage
239,00 zł
Waga kuchenna mechaniczna-czerwona
109,00 zł
Waga Kuchenna Salter z dzbankiem
99,00 zł
Waga kuchenna z wysuwanym wyświetlaczem
139,00 zł
Promocje
Nowości
Zobacz wszystkie
Reklama
Maty do masażu
Sprzęt rehabilitacyjny Sprzęt medyczny Wyposażenie gastronomii Wózki dziecięce księgarnia opole
sprzęt komputerowy
05 luty 2012
921498 wywołań od 12 czerwiec 2010
Informacja zawarta na stronie nie jest ofertą w myśl przepisów prawa.
Copyright © 2009 - 2012 Narzuty, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Sprzęt medyczny , Sprzęt rehabilitacyjny, Wózki dziecięce, Zwrot podatku z Belgii, Wieczór panieński Opole, Studnie Opole